Nowy Świat - 3 mieszkania w 1

Zawartość

O kamienicy


Kamienica Nowy Świat 28 Kazimierza Mèyeta z początku XX wieku, która jako jedna z nielicznych przetrwała II wojnę światową. Dlatego to historia i dziedzictwo odgrywają tu największą rolę, a projekt i aranżacja zapewniają komfort i wygodę nowoczesnych przestrzeni. Wnętrza apartamentu zostały zaprojektowane przez Aleksandrę Hyz. Inspirowane postmodernizmem, jednym z ważniejszych nurtów w architekturze wnętrz. Styl to kontrowersyjny z powodu odejścia od modernizmu i prostoty ponad wszystko, na rzecz barwnej swobody w kształtowaniu otoczenia.

O apartamencie i lokalizacji


Apartament podzielono na 3 mniejsze mieszkania z własną kuchnią i łazienką. Każde z mieszkań jest bardzo wygodne, nowoczesne i wyposażone w zmywarkę, ekspres do kawy, płytę grzewczą, telewizor, bezprzewodowy internet. Idealna propozycja dla tych, którzy chcą zarabiać na wynajmie mieszkań. Lokalizacja zapewnia zarówno możliwości najmu krótko i długoterminowego przy zachowaniu wysokiej rentowności z inwestycji. Ogromne zainteresowanie tą lokalizacją jest podyktowane wieloma czynnikami. Ulica postrzegana jest jako obowiązkowy punkt każdej turystycznej wizyty w Warszawie oraz jedno z najpopularniejszych miejsc spotkań towarzyskich. Fakt, że Nowy Świat jest najbardziej znaną handlową ulicą w Polsce, dodaje jej prestiżu a sąsiedztwo ulicy Krakowskie Przedmieście z najbardziej luksusowym Hotelem w Polsce - Raffles Europejski oraz bliskością do Starówki gwarantują, że cena nieruchomości będzie wzrastać szybciej, niż w innych lokalizacjach stolicy.

Oferowany apartament składa się z 3 mniejszych mieszkań:


- 1 lokal  (32 m²) znajduje się niezależna sypialnia i salon, w którym mieści się aneks kuchenny. Utrzymany w kolorze białym z akcentami szarości i podłogą z malowanych na burgund desek. Wypoczynkowa sofa pełni rolę dodatkowego miejsca do spania dla dwóch osób. Aneks kuchenny wykończony 30-letnią mosiężną blachą w pełni wyposażony w naczynia i sprzęt AGD, w którym znajduje się także lodówka z minibarkiem, zmywarka, zlew i czajnik bezprzewodowy.

- 2 lokal  (26m2) utrzymany w kolorze niebieskim z dębowym parkietem i złotymi i mosiężnymi dodatkami, wyposażony wygodne dwuosobowe łóżko, telewizję, bezprzewodowy internet. Aneks kuchenny wykończony 30-letnią mosiężną blachą w pełni wyposażony w naczynia i sprzęt AGD, lodówkę z minibarkiem, zmywarkę, zlew i czajnik bezprzewodowy. Łazienka i WC z marmurową podgrzewaną podłogą, w której znajduje się otwarty prysznic z deszczownicą,

- 3 lokal (28 m²) utrzymany w kolorze zielonym z dębowym parkietem i złotymi i mosiężnymi dodatkami. Znajduje się w nim część sypialniano-wypoczynkowa, aneks kuchenny i łazienka oraz balkon. Wyposażony wygodne dwuosobowe łóżko, telewizję, bezprzewodowy internet.

Dodatkowe informacje:


- W każdym apartamencie przeprowadzono generalny remont, w którym zawierają się:
(instalacja elektryczna, instalacja hydrauliczna wraz z pionami, tynkowanie, wymiana parkietu lub rekonstrukcja starej klepki wraz z odświeżeniem, remont łazienki, nowe kuchnie z wszelkimi przyłączami)
- Apartament stanowi część inwestycji dedykowanej krótkoterminowemu najmowi - jest jednym z 4 mieszkań podzielonym na mniejsze. Istnieje możliwość zakupu apartamentów osobno lub wszystkich razem z opcją zakupu całego aparthotelu.
- Piwnica - 8.55 m2

Lokalizacja: Śródmieście

Informacje

  • Rodzaj transakcji: sprzedaż
  • Pow. działki: Polskam²
  • Metraż: 86,79m²

Cena

  • Cena: 1690000zł

Pomieszczenia

  • Liczba łazienek: 3

Liczba pokoi

  • Liczba pokoi: 4POK.

Udogodnienia w środku

Okolica

Multimedia

Udogodnienia

  • Balkon
  • Piwnica

Udogodnienia na zewnąrtrz

Lokalizacja

52.233970
21.019206
... View
sprzedaż
Nowy Świat
2000
WALKING
km
en
15
100%
400px
https://royalestates.pl/wp-content/uploads/2019/12/apartment.png
20
54.5
Distance
Address
Walking time
min
Details

Reviews

Login to review,

No reviews available

Komentarze z Facebooka